LajmeMaqedoni e Veriut

Sekuestrohen mbi 1.5 tonë drogë në Strumicë dhe Resnjë

Policia sekuestron mbi 1.5 tonë drogë në Strumicë dhe Resnjë

Alsat jo zyrtarisht mëson se policia në aksionet e mbrëmshme ka sekuestruar mbi 1.5 tonë drogë të llojit marijuhanë. Pjesa më e madhe e saj është gjetur në qytetin e Strumicës, ndërsa një sasi është kapur edhe në Resnjë. Gjatë ditës policia do të jep detaje për aksionin, lokacionet e bastisura dhe shtetasit e arrestuar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker