Lajme

Kasami u shpreh ngushëllime familjes së 22-vjeçarit nga Kumanova

Kryetari i komunës së Tetovës, Bilall Kasami ka reaguar pas gjetjes së trupit të pajetë të të riut nga Kumanova, shkruan Expuls.mk.
Kasami ka thënë se vdekja e tij është një lajm i hidhur por lajmi për gjetjen e trupit të djaloshit sadopak zbut zemrat.
Ai tutje ka shpreh ngushëllime për familjen Ramadani.

Shkrimi i plotë i Kasamit:
Lajmi i hidhur është vdekja e tij, ndërsa lajmi që sadopak na zbut zemrat është gjetja e trupit të djaloshit 22-vjeçarë. Duke falënderuar NJTKZ-në, policinë, vullnetarë dhe biznese të cilat për afër një javë kanë kërkuar trupin e personit të ndjerë, shpreh ngushëllimet e mia deri tek familja Ramadani, duke lutur Zotin e plotfuqishëm që Erdanin ta mëshiroj dhe familjes t’ia shtojë durimin.
Ngushëllime familjes!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button