Maqedoni e Veriut

WordPress is a favorite blogging tool of mine and I share tips and tricks for using WordPress here.

Grubi sot do të vizitojë Strugën

Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi, gjatë ditës së sotme do të qëndrojë për vizitë në qytetin e Strugës, njoftojnë nga…

Lexo më shumë

Deputeti Kastriot Rexhepi me një këmbë te “Grupi i Zjarrit”

Deputeti Kastriot Rexhepi me një këmbë te “Grupi i Zjarrit”. Sonte, ai bashkë me Izet Mexhitin dhe Blerm Bexhetin janë…

Lexo më shumë

Gazetarja Selimi: “Gazetarët shumë më lehtë vizitojnë Haraçinën tani se sa në kohën kur Komuna udhëhiqej nga LSDM-ja”

Gazetarja Emira Selimi, ka bërë një retorikë sa i përket lirisë së mediave dhe gazetarëve, të cilët sipas saj, tashmë…

Lexo më shumë

Grubi: Qeveria vazhdon investimet në Saraj, 18 milionë denarë për tre projekte

Vazhdojnë investimet dhe përkrahja e Qeverisë për komunën e Sarajit dhe banorët e saj. Zëvendës Kryeministri i Parë Artan Grubi…

Lexo më shumë

Bekteshi nuk pajtohet me “grupin e zjarrit”, thotë se mbështetja për BDI-në po shënon rritje

Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi i cili vjen nga radhët e BDI-së nuk pajtohet me të ashtuquajturin “Grupi i zjarrit”…

Lexo më shumë

KF “Shkëndija” – Haraçinë merr një dhuratë të madhe nga mërgata (FOTO)

Klubi futbollistik “Shkëndija” në Haraçinë sot ka marrë një super dhuratë nga mërgata. Vëllezërit nga mërgata në krye me Mursel…

Lexo më shumë

Grubi sqarohet: Ali Ahmetit i duhet populli, popullit i duhet Ali Ahmeti

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ka reaguar nëpërmes një shkrimi duke përmirësuar deklarimet e mëhershme në të cilën, Grubi gabimisht…

Lexo më shumë

Vetura përplas për vdekje 55 vjeçarin nga Shkupi

Një aksident i rrëndë ka ndodhur mesditën e sotme në autostradën Tetovë-Shkup, gjegjësisht në afërsi të mbikalimit të Debërcës, ku…

Lexo më shumë

Grubi: BDI-ja është më e fortë se kurdoherë, më e përfaqësuar se kurdoherë në aspektin cilësorë

-BDI-ja është më e fortë se kurdoherë dhe më e përfaqësuar se kurdoherë në aspektin cilësorë në institucionet e shtetit…

Lexo më shumë

Grubi: Ali Ahmeti nuk ka nevojë për popullin, por, populli ka nevojë për Ali Ahmetin

Shefi i kabinetit të Ali Ahmetit, Artan Grubi, sot komentoi para mediave zhvillimet e fundit Brenda BDI-së, pasi që, emri…

Lexo më shumë
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker