Kuriozitete

WordPress is a favorite blogging tool of mine and I share tips and tricks for using WordPress here.

A keni një IQ të lartë? Gjeni të gjitha objektet në foto për 10 sekonda

A keni një IQ të lartë? Gjeni të gjitha objektet në foto për 10 sekonda

Puzzles vizuale mprehin mendjen dhe nuk është gjithmonë e lehtë për të çuar në zgjidhjen e tyre. Madje disa duhet…
Ja si bëhet seksi i të hënave mbrëma

Ja si bëhet seksi i të hënave mbrëma

Është e hënë. Fundjava fillon dhe pjesën më të madhe të energjisë me siguri ia keni dhënë diellit. Por, sado…
Llogaria e P***Hub fshihet përgjithmonë nga Instagrami

Llogaria e P***Hub fshihet përgjithmonë nga Instagrami

Llogaria e Pornhub është fshirë përgjithmonë nga Instagrami pas disa javësh pezullimi për shkelje të disa herë të politikave, transmeton…
Kjo është pija që do t’ju shndërrojë në një “robot seksi”

Kjo është pija që do t’ju shndërrojë në një “robot seksi”

A është alkooli i dobishëm apo i dëmshëm në rritjen e libidos dhe performancës? Përgjigja nuk është e thjeshtë sepse…
25 shtatori, Dita Botërore e Ëndrrave

25 shtatori, Dita Botërore e Ëndrrave

25 shtatori u vendos data e njerëzve që i shikojnë botën fushë me lule. E ardhmja i përket atij që…
Francezi thyen rekord duke ecur rreth 2 km në një lartësi mbi 1000 metra

Francezi thyen rekord duke ecur rreth 2 km në një lartësi mbi 1000 metra

Majin e kaluar, Nathan Paulin vendosi një rekord botëror për lartësinë më të gjatë: një ecje 2200 metra e gjatë…
Horoskopi për ditën e shtunë, 24 shtator 2022

Horoskopi për ditën e shtunë, 24 shtator 2022

Dashi: Venusi drejton situatën tuaj astrologjike. Çiftet duhet të flasin më shumë. E ndërkohë ka një qiell më të mirë…
Në dritë lejla shfaqet mbi qiellin e Berlinit, banorët mbeten të shtangur (VIDEO)

Në dritë lejla shfaqet mbi qiellin e Berlinit, banorët mbeten të shtangur (VIDEO)

Një dritë lejla sonte ka kapërcyer mbi qiellin e Berlinit, një dritë e cila është shtangur në vend, ndoshta një…
Horoskopi për ditën e sotme

Horoskopi për ditën e sotme

Dashi Në disa momente do ndiheni të pafuqishëm për të ecur para dhe mundet të dorëzoheni. Optimizmi i mëparshëm thuajse…
Motrat binjake në “garë” për të mbetur shtatzënë me të njëjtin burrë

Motrat binjake në “garë” për të mbetur shtatzënë me të njëjtin burrë

Anna dhe Lucy DeCinque njihen si “binjaket më identike në botë” sepse duken dhe sillen shumë njësoj, madje ndajnë edhe…
Back to top button