LajmeMaqedoni e Veriut

Blerim Bexheti publikon foto me Ahmetin: I palëkundur në qëndrimin tim ndaj ekzekutivit

Dega e Komunës së Sarajit ditën e sotme kanë zhvilluar takim mem kreun e BDI-së Ali Ahmeti pas takimit kreu i komunës së Sarajit Blerim Bexheti në rrjetin social facebook ka publikuar fotografi me Ahmetin në të cilën shkruan: Bashkë me kryetarin dhe dostin tim Ali Ahmeti dhe i palëkundur në qëndrimin tim kundër ekzekutivit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button