LajmeRozë

Ana Kabashi banorja e dytë që shkel në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova

Bukuroshja Ana Kabashi është banorja e re e BBV-Kosova
Ajo shprehet se singel po i futet këtij rrugëtimi të ri.

Me një energji pozitive dhe shumë e qetë ishte vajza e parë që shkeli në shtëpinë më të famshmr në Kosovë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button