LajmeMaqedoni e Veriut

Aksident i rëndë tek ura e Zhelinës, ka të lënduar (FOTO)

Sapo ka ndodhur një aksident i rëndë tek ura e Zhelinës. Siç mëson TS, shihet një veturë dhe një mini kombi që janë ndeshur. Nga informacionet thuhet se ka të lënduar. Policia është në vendin e ngjarjes.

Aksidenti ka ndodhur fiks tek ura ku ditë më parë E.R fluturoi me veturën e tij Golf në lumin vardar që trupi i tij ende nuk është gjetur. /TS/

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button